„ ZŁA WIADOMOŚĆ JEST TAKA – ŻE CZAS LECI,

DOBRA WIADOMOŚĆ JEST TAKA – ŻE TO TY JESTEŚ PILOTEM”

Kluczem do podjęcia decyzji o wyborze szkoły ponadpodstawowej i zawodu jest poznanie samego siebie – co nas interesuje, jakie mamy talenty, umiejętności, cechy charakteru itp.

Zmieniający się rynek pracy wymaga także do poznania różnych ścieżek  kształcenia zawodowego.

Zapraszamy  rodziców i uczniów do korzystania z poniższych materiałów, informacji,  linków.

Przydatne linki:

Doradca zawodowy p. Beata Klauze prowadzi konsultacje dla rodziców:  WTOREK 15.30 – 16.30 sala 132

Masz pytania? Napisz do doradcy zawodowego

Warsztaty w Łódzkiej Szkole Mody Kosmetologii i Fryzjerstwa Anagra

21 lutego w czasie ferii zimowych, uczennice z klasy VIII b oraz III e gimnazjum z opiekunem p. Beatą Klauze, brały udział w Warsztatach w Łódzkiej Szkole Mody Kosmetologii i Fryzjerstwa Anagra. Zajęcia polegały na poznaniu szkolnych pracowni oraz warsztatu pracy wizażystki i fryzjerstwa. Uczennice poznały także zasady funkcjonowania i możliwości kształcenia sie w w/w szkole. Wzajemne modelowanie fryzur oraz poznanie tajników makijażu okazały się bardzo przydatne a nawet zabawne.

Prace konkursowe maluchów