” O zdrowym trybie życia”

Klasa 5 a wraz z wychowawcą serdecznie dziękuje Pani dietetyk –Małgorzacie Wasiak za przeprowadzenie wspanialej lekcji o zdrowym odżywianiu, a właściwie o zdrowym trybie życia. Zajęcia zmotywowały nas do tego, by uważniej przyjrzeć się naszym nawykom żywieniowym.

„Aby wprowadzać zmiany w życiu potrzebujemy motywacji. Podobnie we wprowadzaniu zmian w sposobie odżywiania – musimy czuć, że to nam się po prostu opłaca. Na zajęciach w klasie V a w SP 2 w Ozorkowie szukaliśmy powodów, dla jakich młodzi ludzie mogliby chcieć zmniejszać ilość zjadanego na co dzień cukru. Gdy dowiedzieli się, że mogą mieć ładniejsze włosy i cerę, lepsze wyniki w nauce, super efekty w sporcie, to widać było, że w głowach naszej fantastycznej młodzieży zapaliły się czerwone lampki. Jeżeli przełoży się to jeszcze na dokonywane przez nich wybory w szkolnym sklepiku, to będzie fantastycznie”.
Jeszcze raz dziękujemy.

Post Author: Dario