Strajk nauczycieli i pracowników szkoły

Szanowni Państwo.

Z przyczyn niezależnych od Burmistrza Miasta Ozorkowa i Dyrektora Szkoły, w związku z otrzymanym w dniu 3 kwietnia 2019 r. pismem od Zarządu Związku Nauczycielstwa Polskiego (skan pisma) informuję, że od dnia 8 kwietnia 2019 r. odbędzie się strajk nauczycieli i pracowników szkoły.

Równocześnie przypominam, że w związku z rekolekcjami, egzaminem gimnazjalnym i egzaminem ósmoklasisty w dniach 8 – 17 kwietnia 2019 r. nie będzie czynna stołówka szkolna.

Dzieci, którym rodzice nie zapewnią opieki, mogą korzystać ze świetlicy szkolnej. W okresie rekolekcji dzieci przebywające w świetlicy będą zaprowadzane do kościoła i z niego przyprowadzane.

Rodziców uczniów klasy gimnazjalnej i uczniów klasy VIII informuję, że przygotowujemy sale egzaminacyjne zgodnie z planem. O wszystkich zmianach będę Państwa informować na bieżąco.